Strona Główna - Parafia Rudna Wielka pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Sprawdź informacje o Parafii Mrowla Msze Święte, grupy parafialne, Oaza, KSM, Caritas, schola, Akcja Katolicka, Rada Parafialna i inne informacje.

OVERVIEW

This domain parafiarudnawielka.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have explored eighteen pages within the site parafiarudnawielka.pl and found zero websites linking to parafiarudnawielka.pl.

PARAFIARUDNAWIELKA.PL RANKINGS

This domain parafiarudnawielka.pl has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiarudnawielka.pl

Traffic ranking (by month) for parafiarudnawielka.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiarudnawielka.pl

WHAT DOES PARAFIARUDNAWIELKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiarudnawielka.pl Mobile Screenshot of parafiarudnawielka.pl Tablet Screenshot of parafiarudnawielka.pl

PARAFIARUDNAWIELKA.PL HOST

We discovered that a single root page on parafiarudnawielka.pl took one thousand nine hundred and eighty-five milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
128.204.216.198

WEBSITE IMAGE

I observed that this website is using the LiteSpeed operating system.

Strona Główna - Parafia Rudna Wielka pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

DESCRIPTION

CONTENT

This domain parafiarudnawielka.pl states the following, "Święta Tereso, której niebem jest czynienie dobra na tej ziemi." We observed that the website also stated " Racz rzucić na nas obfity deszcz róż łask Jezusowych." It also stated " O święta Tereso od Dzieciątka Jezus, przez przedziwną moc czynienia cudów jaką cię Bóg obdarzył, uproś mi łaskę , o którą z ufnością proszę Boga, za twoim wstawiennictwem."

SEEK OTHER WEBSITES

Aktualności

Wszystkim gościom i wspólnocie parafialnej. Aby świadomość tego, że Jezus przezwyciężył nasze słabości,. Pozwoliła nam zaczerpnąć nowych mocy ze Źródła Miłości,. A Jego Zmartwychwstanie stało się powodem. Do ciągłego powstawania z ciemności grzechu. Niech w przeżywaniu radości towarzyszy Wszystkim. Błogosławieństwo Tego, który przezwyciężył śmierć,. A nam dał wieczne zbawienie! Oraz serdecznych spotkań w gronie Najbliższych.

Parafia pw. św. Jana z Kęt

W pierwsze piątki miesiąca nieczynne. 49 1020 1912 0000 9102 0033 0506.

Parafia Rzepin - Aktualności

Z obawy przed ludzkim osądem lub utratą pozycji drzwi do naszych serc trzymamy szczelnie zamknięte.

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -. Akt zawierzenia parafii Miłosierdziu Bożemu. Ogłoszenia duszpasterskie, 9 kwietnia 2018 Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dziś pierwsza niedziela miesiąca podczas adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i dokonamy zawierzania świata miłosierdziu Bożemu. Odbędzie się w kościele próba dla dzieci przygotowujących się do I komunii św.

Aktualności - Parafia Najświętszego Salwatora w Krakowie

Księża obecnie pracujący w parafii. W Mój śmiertelny smutek, w tej godzinie nie odmówię duszy. Niczego, która Mnie prosi przez Mękę Moją. I św Jana Pawła II.